Logo

Działka na sprzedaż, 750,00 m², oferta nr 10189/3098/OGS

307 500 zł

410 zł /m²

Rata 1 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Jasienica

Działka 750,00 m², oferta nr , 10189/3098/OGS, Jasienica
10189/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10189/3098/OGS - zdjęcie nr 1
10189/3098/OGS - zdjęcie nr 2
10189/3098/OGS - zdjęcie nr 3
10189/3098/OGS - zdjęcie nr 4
10189/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

410 zł

Powierzchnia:

750,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą