Logo

Działka na sprzedaż, 3 020,00 m², oferta nr 7334/2145/OGS

1 510 000 zł

500 zł /m²

Rata 7 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Izabelin-Dziekanówek

Działka 3 020,00 m², oferta nr , 7334/2145/OGS, Izabelin-Dziekanówek
7334/2145/OGS - zdjęcie nr 0
7334/2145/OGS - zdjęcie nr 3
7334/2145/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

500 zł

Powierzchnia:

3 020,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą