Logo

Działka na sprzedaż, 1 424,00 m², oferta nr 2895/2089/OGS

256 320 zł

180 zł /m²

Rata 1 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Gryżyce

Działka 1 424,00 m², oferta nr , 2895/2089/OGS, Gryżyce
2895/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2895/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2895/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2895/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2895/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1424 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

1 424,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą