Logo

Działka na sprzedaż, 3 023,00 m², oferta nr 8808/3098/OGS

700 000 zł

232 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Działka 3 023,00 m², oferta nr , 8808/3098/OGS, Grodzisk Mazowiecki
Galeria

Cena za m²:

232 zł

Powierzchnia:

3 023,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą