Logo

Działka na sprzedaż, 1 670,00 m², oferta nr 8633/3098/OGS

1 523 000 zł

912 zł /m²

Rata 7 126 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Działka 1 670,00 m², oferta nr , 8633/3098/OGS, Grodzisk Mazowiecki
Galeria

Cena za m²:

912 zł

Powierzchnia:

1 670,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą