Logo

Działka na sprzedaż, 3 400,00 m², oferta nr 8438/3098/OGS

2 448 000 zł

720 zł /m²

Rata 11 454 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Działka 3 400,00 m², oferta nr , 8438/3098/OGS, Grodzisk Mazowiecki
Galeria

Cena za m²:

720 zł

Powierzchnia:

3 400,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą