Logo

Działka na sprzedaż, 2 519,00 m², oferta nr 835816

2 450 000 zł

973 zł /m²

Rata 11 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 2519 m², szczerkowskiego, Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki, szczerkowskiego

Działka 2 519,00 m², oferta nr , 835816, Grodzisk Mazowiecki, szczerkowskiego
835816 - zdjęcie nr 0
835816 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2519 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

973 zł

Powierzchnia:

2 519,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą