Logo

Działka na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr 180/7250/OGS

130 000 zł

130 zł /m²

Rata 608 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Grodzanów

Działka 1 000,00 m², oferta nr , 180/7250/OGS, Grodzanów
180/7250/OGS - zdjęcie nr 0
180/7250/OGS - zdjęcie nr 1
180/7250/OGS - zdjęcie nr 2
180/7250/OGS - zdjęcie nr 3
180/7250/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

130 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą