Logo

Działka na sprzedaż, 3 252,00 m², oferta nr PAN469608

1 138 200 zł

350 zł /m²

Rata 5 325 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Grabowo Kościerskie

Działka 3 252,00 m², oferta nr , PAN469608, Grabowo Kościerskie
PAN469608 - zdjęcie nr 0
PAN469608 - zdjęcie nr 1
PAN469608 - zdjęcie nr 2
PAN469608 - zdjęcie nr 3
PAN469608 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3252 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

3 252,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą