Logo

Działka na sprzedaż, 2 344,00 m², oferta nr PAN589118

556 000 zł

237 zł /m²

Rata 2 601 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gowino, Malinowa

Działka 2 344,00 m², oferta nr , PAN589118, Gowino, Malinowa
PAN589118 - zdjęcie nr 0
PAN589118 - zdjęcie nr 1
PAN589118 - zdjęcie nr 2
PAN589118 - zdjęcie nr 3
PAN589118 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2344 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

237 zł

Powierzchnia:

2 344,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą