Logo

Działka na sprzedaż, 1 107,00 m², oferta nr 710/14328/OGS

107 000 zł

97 zł /m²

Rata 501 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Gorzeszów

Działka 1 107,00 m², oferta nr , 710/14328/OGS, Gorzeszów
710/14328/OGS - zdjęcie nr 0
710/14328/OGS - zdjęcie nr 1
710/14328/OGS - zdjęcie nr 2
710/14328/OGS - zdjęcie nr 3
710/14328/OGS - zdjęcie nr 4
710/14328/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

97 zł

Powierzchnia:

1 107,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą