Działka na sprzedaż, 1 284,00 m², oferta nr 3320/7376/OGS
199 020 zł
155 zł /m²
Rata 931 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty RENT - nieruchomości ROMANOWICZ
Goleniów

6

Mapa
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą