Logo

Działka na sprzedaż, 939,00 m², oferta nr IN795000

5 500 000 zł

5 857 zł /m²

Rata 25 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Juliana Ejsmonda

Działka 939,00 m², oferta nr , IN795000, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Wzgórze Św. Maksymiliana, Juliana Ejsmonda
IN795000 - zdjęcie nr 0
IN795000 - zdjęcie nr 1
IN795000 - zdjęcie nr 2
IN795000 - zdjęcie nr 3
IN795000 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 939 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 857 zł

Powierzchnia:

939,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą