Logo

Działka na sprzedaż, 351,00 m², oferta nr OR017240

950 000 zł

2 707 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Orfin Nieruchomości

Gdynia, Mały Kack, Kaliska

Brak zdjęcia
Lokalizacja działki 351 m²
Mapa
Mapa

Cena za m²:

2 707 zł

Powierzchnia:

351,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą