Logo

Działka na sprzedaż, 1 425,00 m², oferta nr PAN182662

1 852 500 zł

1 300 zł /m²

Rata 8 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Osowa, Nowy Świat

Działka 1 425,00 m², oferta nr , PAN182662, Gdańsk, Osowa, Nowy Świat
PAN182662 - zdjęcie nr 0
PAN182662 - zdjęcie nr 1
PAN182662 - zdjęcie nr 2
PAN182662 - zdjęcie nr 3
PAN182662 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1425 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 300 zł

Powierzchnia:

1 425,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą