Logo

Działka na sprzedaż, 3 555,00 m², oferta nr PAN178371

2 970 000 zł

835 zł /m²

Rata 13 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Osowa, Barniewicka

Działka 3 555,00 m², oferta nr , PAN178371, Gdańsk, Osowa, Barniewicka
PAN178371 - zdjęcie nr 0
PAN178371 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3555 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

835 zł

Powierzchnia:

3 555,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą