Logo

Działka na sprzedaż, 559,00 m², oferta nr PAN759313

2 200 000 zł

3 936 zł /m²

Rata 10 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Brzeźno, Bogumiła Kobieli

Działka 559,00 m², oferta nr , PAN759313, Gdańsk, Brzeźno, Bogumiła Kobieli
PAN759313 - zdjęcie nr 0
PAN759313 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 559 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 936 zł

Powierzchnia:

559,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą