Logo

Działka na sprzedaż, 1 182,00 m², oferta nr 107-GS-Dzj9ONuoY8

275 000 zł

233 zł /m²

Rata 1 287 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty SUNRISE Nieruchomości

Gąski, Morska Bryza

Działka 1 182,00 m², oferta nr , 107-GS-Dzj9ONuoY8, Gąski, Morska Bryza
107-GS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
107-GS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
107-GS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
107-GS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
107-GS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1182 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

233 zł

Powierzchnia:

1 182,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą