Logo

Działka na sprzedaż, 1 211,00 m², oferta nr 2826/2089/OGS

100 000 zł

83 zł /m²

Rata 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Garno, Sosnowa

Działka 1 211,00 m², oferta nr , 2826/2089/OGS, Garno, Sosnowa
2826/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2826/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2826/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2826/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2826/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1211 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

83 zł

Powierzchnia:

1 211,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą