Działka na sprzedaż, 2 000,00 m², oferta nr 7759/3098/OGS
1 250 000 zł
625 zł /m²
Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Falenty Nowe

Cena za m²:
625 zł
Powierzchnia:
2 000,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą