Logo

Działka na sprzedaż, 999,00 m², oferta nr 9758/3098/OGS

710 000 zł

711 zł /m²

Rata 3 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Falenty Nowe

Działka 999,00 m², oferta nr , 9758/3098/OGS, Falenty Nowe
Galeria

Cena za m²:

711 zł

Powierzchnia:

999,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą