Logo

Działka na sprzedaż, 92 000,00 m², oferta nr 5064/3098/OGS

46 000 000 zł

500 zł /m²

Rata 215 223 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Falenty Duże

Działka 92 000,00 m², oferta nr , 5064/3098/OGS, Falenty Duże
Lokalizacja działki 92000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

500 zł

Powierzchnia:

92 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą