Logo

Działka na sprzedaż, 1 540,00 m², oferta nr 62/17137/OGS

200 200 zł

130 zł /m²

Rata 937 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nexus360 Nieruchomości

Drogoszowice

Działka 1 540,00 m², oferta nr , 62/17137/OGS, Drogoszowice
62/17137/OGS - zdjęcie nr 0
62/17137/OGS - zdjęcie nr 1
62/17137/OGS - zdjęcie nr 2
62/17137/OGS - zdjęcie nr 3
62/17137/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1540 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

130 zł

Powierzchnia:

1 540,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą