Logo

Działka na sprzedaż, 2 652,00 m², oferta nr HS282006

318 000 zł

120 zł /m²

Rata 1 488 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Domatówko, Sosnowa

Działka 2 652,00 m², oferta nr , HS282006, Domatówko, Sosnowa
HS282006 - zdjęcie nr 0
HS282006 - zdjęcie nr 1
HS282006 - zdjęcie nr 2
HS282006 - zdjęcie nr 3
HS282006 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2652 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

2 652,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą