Logo

Działka na sprzedaż, 1 071,00 m², oferta nr 95-GS-FYsfc4UjoL

190 000 zł

177 zł /m²

Rata 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dobrzyniewo Kościelne

Działka 1 071,00 m², oferta nr , 95-GS-FYsfc4UjoL, Dobrzyniewo Kościelne
95-GS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
95-GS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1071 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

177 zł

Powierzchnia:

1 071,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą