Logo

Działka na sprzedaż, 842,00 m², oferta nr PAN215311

500 000 zł

594 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębogórze, Wiosenna

Działka 842,00 m², oferta nr , PAN215311, Dębogórze, Wiosenna
PAN215311 - zdjęcie nr 0
PAN215311 - zdjęcie nr 1
PAN215311 - zdjęcie nr 2
PAN215311 - zdjęcie nr 3
PAN215311 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 842 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

594 zł

Powierzchnia:

842,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą