Logo

Działka na sprzedaż, 1 991,00 m², oferta nr HS479663

2 583 000 zł

1 297 zł /m²

Rata 12 085 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Dębki, Słoneczna

Działka 1 991,00 m², oferta nr , HS479663, Dębki, Słoneczna
HS479663 - zdjęcie nr 0
HS479663 - zdjęcie nr 1
HS479663 - zdjęcie nr 2
HS479663 - zdjęcie nr 3
HS479663 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1991 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 297 zł

Powierzchnia:

1 991,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą