Logo

Działka na sprzedaż, 5 432,00 m², oferta nr 10261/3098/OGS

1 090 000 zł

200 zł /m²

Rata 5 100 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Dębina

Działka 5 432,00 m², oferta nr , 10261/3098/OGS, Dębina
10261/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10261/3098/OGS - zdjęcie nr 1
10261/3098/OGS - zdjęcie nr 2
10261/3098/OGS - zdjęcie nr 3
10261/3098/OGS - zdjęcie nr 4
10261/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

5 432,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą