Logo

Działka na sprzedaż, 1 250,00 m², oferta nr 3475/7376/OGS

79 000 zł

63 zł /m²

Rata 370 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębice

Działka 1 250,00 m², oferta nr , 3475/7376/OGS, Dębice
3475/7376/OGS - zdjęcie nr 0
3475/7376/OGS - zdjęcie nr 1
3475/7376/OGS - zdjęcie nr 2
3475/7376/OGS - zdjęcie nr 3
3475/7376/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

63 zł

Powierzchnia:

1 250,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą