Logo

Działka na sprzedaż, 2 080,00 m², oferta nr IN731852181

1 999 999 zł

962 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty InVilla Nieruchomości

Darłowo, Nadmorska

Działka 2 080,00 m², oferta nr , IN731852181, Darłowo, Nadmorska
IN731852181 - zdjęcie nr 0
IN731852181 - zdjęcie nr 1
IN731852181 - zdjęcie nr 2
IN731852181 - zdjęcie nr 3
IN731852181 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2080 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

962 zł

Powierzchnia:

2 080,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą