Logo

Działka na sprzedaż, 3 414,00 m², oferta nr 2292/2089/OGS

375 000 zł

110 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Dąbrówka Nagórna-Wieś

Działka 3 414,00 m², oferta nr , 2292/2089/OGS, Dąbrówka Nagórna-Wieś
2292/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2292/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2292/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2292/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2292/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3414 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

110 zł

Powierzchnia:

3 414,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą