Logo

Działka na sprzedaż, 1 511,00 m², oferta nr 2658/2089/OGS

990 000 zł

655 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Dąbrowa Górnicza, Brzozowa

Działka 1 511,00 m², oferta nr , 2658/2089/OGS, Dąbrowa Górnicza, Brzozowa
2658/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2658/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2658/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2658/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2658/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1511 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

655 zł

Powierzchnia:

1 511,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą