Logo

Działka na sprzedaż, 851,00 m², oferta nr 7716/2145/OGS

638 250 zł

750 zł /m²

Rata 2 986 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Dąbrowa

Działka 851,00 m², oferta nr , 7716/2145/OGS, Dąbrowa
7716/2145/OGS - zdjęcie nr 0
7716/2145/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

750 zł

Powierzchnia:

851,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą