Działka na sprzedaż, 1 364,00 m², oferta nr WIL974643
406 472 zł
298 zł /m²
Rata 1 902 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Wilsons Nieruchomości
Cząstków Mazowiecki, Małotka

6

Mapa
Cena za m²:
298 zł
Powierzchnia:
1 364,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą