Logo

Działka na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr 8890/3098/OGS

415 000 zł

277 zł /m²

Rata 1 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Czarny Las

Działka 1 500,00 m², oferta nr , 8890/3098/OGS, Czarny Las
8890/3098/OGS - zdjęcie nr 0
8890/3098/OGS - zdjęcie nr 2
8890/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

277 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą