Logo

Działka na sprzedaż, 8 294,00 m², oferta nr 9690/3098/OGS

2 280 850 zł

275 zł /m²

Rata 10 672 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Czarny Las

Działka 8 294,00 m², oferta nr , 9690/3098/OGS, Czarny Las
9690/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9690/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9690/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9690/3098/OGS - zdjęcie nr 3
9690/3098/OGS - zdjęcie nr 4
9690/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

275 zł

Powierzchnia:

8 294,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą