Logo

Działka na sprzedaż, 1 054,00 m², oferta nr PAN125875

369 000 zł

350 zł /m²

Rata 1 726 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Czaple, Słoneczna

Działka 1 054,00 m², oferta nr , PAN125875, Czaple, Słoneczna
PAN125875 - zdjęcie nr 0
PAN125875 - zdjęcie nr 1
PAN125875 - zdjęcie nr 2
PAN125875 - zdjęcie nr 3
PAN125875 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1054 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

1 054,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą