Logo

Działka na sprzedaż, 3 071,00 m², oferta nr PAN580460

485 000 zł

158 zł /m²

Rata 2 269 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Czapielsk, Przebiśniegowa

Działka 3 071,00 m², oferta nr , PAN580460, Czapielsk, Przebiśniegowa
PAN580460 - zdjęcie nr 0
PAN580460 - zdjęcie nr 1
PAN580460 - zdjęcie nr 2
PAN580460 - zdjęcie nr 3
PAN580460 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3071 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

158 zł

Powierzchnia:

3 071,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą