Logo

Działka na sprzedaż, 942,00 m², oferta nr 164390227

120 000 zł

127 zł /m²

Rata 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Cigacice

Działka 942,00 m², oferta nr , 164390227, Cigacice
164390227 - zdjęcie nr 0
164390227 - zdjęcie nr 1
164390227 - zdjęcie nr 2
164390227 - zdjęcie nr 3
164390227 - zdjęcie nr 4
164390227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

127 zł

Powierzchnia:

942,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą