Logo

Działka na sprzedaż, 3 082,00 m², oferta nr PRP-GS-73665

385 252 zł

125 zł /m²

Rata 1 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Ciekoty

Działka 3 082,00 m², oferta nr , PRP-GS-73665, Ciekoty
Galeria
Mapa

Cena za m²:

125 zł

Powierzchnia:

3 082,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą