Logo

Działka na sprzedaż, 1 393,00 m², oferta nr 240/8652/OGS

249 000 zł

179 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty ARKA Elżbieta Aleksandrowicz

Ciasne

Działka 1 393,00 m², oferta nr , 240/8652/OGS, Ciasne
240/8652/OGS - zdjęcie nr 0
240/8652/OGS - zdjęcie nr 1
240/8652/OGS - zdjęcie nr 2
240/8652/OGS - zdjęcie nr 3
240/8652/OGS - zdjęcie nr 4
240/8652/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

179 zł

Powierzchnia:

1 393,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą