Logo

Działka na sprzedaż, 3 500,00 m², oferta nr 275/9046/OGS

599 000 zł

171 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chrzęsne

Działka 3 500,00 m², oferta nr , 275/9046/OGS, Chrzęsne
275/9046/OGS - zdjęcie nr 0
275/9046/OGS - zdjęcie nr 1
275/9046/OGS - zdjęcie nr 2
275/9046/OGS - zdjęcie nr 3
275/9046/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

171 zł

Powierzchnia:

3 500,00 m²

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą