Logo

Działka na sprzedaż, 2 461,00 m², oferta nr 10158/3098/OGS

582 000 zł

236 zł /m²

Rata 2 723 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Chrzanów Mały

Działka 2 461,00 m², oferta nr , 10158/3098/OGS, Chrzanów Mały
10158/3098/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

236 zł

Powierzchnia:

2 461,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą