Logo

Działka na sprzedaż, 11 900,00 m², oferta nr 36/18541/OGS

1 190 000 zł

100 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Kodus Edyta Maternowska

Chmielnik

Działka 11 900,00 m², oferta nr , 36/18541/OGS, Chmielnik
36/18541/OGS - zdjęcie nr 0
36/18541/OGS - zdjęcie nr 1
36/18541/OGS - zdjęcie nr 2
36/18541/OGS - zdjęcie nr 3
36/18541/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 11900 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

11 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą