Logo

Działka na sprzedaż, 1 247,00 m², oferta nr TWJ-GS-2105

259 000 zł

208 zł /m²

Rata 1 212 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Biuro Nieruchomości Twoje M

Chęciny

Działka 1 247,00 m², oferta nr , TWJ-GS-2105, Chęciny
TWJ-GS-2105 - zdjęcie nr 0
TWJ-GS-2105 - zdjęcie nr 2
TWJ-GS-2105 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

208 zł

Powierzchnia:

1 247,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą