Logo

Działka na sprzedaż, 5 056,00 m², oferta nr GH608554

310 000 zł

61 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Chęciny

Działka 5 056,00 m², oferta nr , GH608554, Chęciny
GH608554 - zdjęcie nr 0
GH608554 - zdjęcie nr 1
GH608554 - zdjęcie nr 2
GH608554 - zdjęcie nr 3
GH608554 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 5056 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

61 zł

Powierzchnia:

5 056,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą