Logo

Działka na sprzedaż, 2 490,00 m², oferta nr CURE497

219 000 zł

88 zł /m²

Rata 1 025 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bydlino

Działka 2 490,00 m², oferta nr , CURE497, Bydlino
CURE497 - zdjęcie nr 0
CURE497 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2490 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

88 zł

Powierzchnia:

2 490,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą