Logo

Działka na sprzedaż, 800,00 m², oferta nr FRC-GS-198886

76 000 zł

95 zł /m²

Rata 356 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Budzyń

Działka 800,00 m², oferta nr , FRC-GS-198886, Budzyń
FRC-GS-198886 - zdjęcie nr 0
FRC-GS-198886 - zdjęcie nr 1
FRC-GS-198886 - zdjęcie nr 2
FRC-GS-198886 - zdjęcie nr 3
FRC-GS-198886 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

95 zł

Powierzchnia:

800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą