Działka na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr 3498/7376/OGS
115 000 zł
77 zł /m²
Rata 538 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty RENT - nieruchomości ROMANOWICZ
Budno

7
Cena za m²:
77 zł
Powierzchnia:
1 500,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą