Logo

Działka na sprzedaż, 5 054,00 m², oferta nr 8855/3098/OGS

950 000 zł

188 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Boża Wola

Działka 5 054,00 m², oferta nr , 8855/3098/OGS, Boża Wola
Galeria

Cena za m²:

188 zł

Powierzchnia:

5 054,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą